Postimet e FB
  5 hours ago

  Me date 1 qershor hapen kufinjtë andaj a jeni gati për kafe në Dibër të Madhe?!

  Me date 1 qershor hapen kufinjtë andaj a jeni gati për kafe në Dibër të…
  Guida dhe Guider
  10 hours ago

  Kalendari historik i qytetit te Peshkopise nga viti 527 deri 2008:

  527-565 Ndërtohet kalaja ILIRE e Peshkopisë 1020 Ndërtohet Epishkopata e Dibrës me seli në lagjen”Bulke”…
  Postimet e FB
  1 day ago

  Mirmëngjes Kuq e Zi

  🗣Mirmëngjes Kuq e Zi 🇦🇱🍒 Source
  Postimet e FB
  1 day ago

  Shkallët e zanafillës së një qyteti! Lagja, kthesa dhe shkallët e Bulkallarëve

  🗣Shkallët e zanafillës së një qyteti! 👉Lagja, kthesa dhe shkallët e Bulkallarëve👌 Source
  Postimet e FB
  1 day ago

  Lagja Dobrovë, Peshkopi Me përfundimin e unazës së qytetit të Peshkopisë shpreso…

  🗣Lagja Dobrovë, Peshkopi☑👉Me përfundimin e unazës së qytetit të Peshkopisë shpresojmë që kjo lagje mos…
  Postimet e FB
  1 day ago

  Ju ftojmë të vizitoni Dibrën! Nuk janë të paktë ndjekësit që marin çdo ditë inf…

  🗣Ju ftojmë të vizitoni Dibrën! ℹNuk janë të paktë ndjekësit që marin çdo ditë informacion…
  Biznese ne Peshkopi
  6 days ago

  Elektroshtëpiake “Florian K”

  Florian Shpk ofron eksluzivitetin e firmës sllovene Gorenje prej 30 vitesh në tregun Shqipëtar, duke…
  Festa dhe Evente
  1 week ago

  Vlerat fetare të kësaj nate

  NESER, NATA E MADHE, E NJOHUR PËR TË GJITHË SI NATA E KADRIT – Neser…
  Donacion dhe Kontribute
  2 weeks ago

  Myftinia Diber ndihmon me 200 pako ushqime familjet ne nevoje!

  Myftinia Diber mundesoi qe nepermjet nje kontribuesi qe preferon te mbese anonim, te realizojre 200…
  Aktualitet
  2 weeks ago

  ”Ethet e papagallit”, një tjetër virus po kërcënon botën

  Mjekët kanë ngritur alarmin pasi tre persona u testuan pozitivë ndaj një infeksioni bakerial potencialisht vdekjeprurës të…
  Back to top button
  Close
  Close