Bare dhe RestoranteBiznese ne PeshkopiFesta dhe EventeKulinari dhe ArtizanaleNe DiberProdukte DibreTurizem dhe Tradite

Bar-Piceri-Restorant “QENDRA” Peshkopi

Aty ku mblidhen cdo dite dibranet

Pershkrimi i biznesit :

Bar-Piceri-Restorant QENDRA ndodhet mu perballe Pallatit te Kultures se Peshkopise.

Ajo qe e ben kaq te frekuentueshem eshte pikerisht sherbim cilesor, ushqim teper i shijshem, ku ajo qe porositet me shume eshte menuja tradicionale ne pergjithesi dhe ajo dibrane ne vecanti, ky restorant ka dhe nje staf  vertete te mrekullueshem, andaj mos hezitoni te kerkoni sherbimin qe ju duhet sepse asnje nuk do ju shohe me bezdisje por do ndiheni te vleresuar .

Bar-Piceri-Restorant “QENDRA” ofron specialitetet nga me te mira te kuzhines tradicionale si dhe pica te llojeve te ndryshme te servirura vertete bukur.

 

Bar “Qendra” disponon nje shumellojshmeri pijesh qofshin keto te ngrohta dhe te ftohta .

Tel Bar-Piceri-Restorant “QENDRA” do qeni edhe nje shumellojshmeri embelsirash .

Adresa : Shëtitorja “Elez Isufi”, përballë Pallatit të Kulturës, Peshkopia, Dibër, Albania

Kontakt : +35568 575 7676

Orari : 07:00 – 23:00

Na gjeni ne fb : https://www.facebook.com/QendraPeshkopi/

Admini

Administrator i shumë faqeve por qe i perkushtohem me shume eshtë "Ketu mblidhen Dibranet" në fb dhe instagram. Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close
%d bloggers like this: