Bare dhe RestoranteBiznese ne Dibren e MadheDiaspora DibraneDibra e madheFesta dhe EventeGuida dhe GuiderKulinari dhe ArtizanaleNe DiberReklameTurizem dhe Tradite

“Restaurant Kolonja’s” Diber e Madhe

Eksperienca e vërtetë gastronomike

 

Edhe pse mund te dhene pas gatumit ,ose kemi prinderit qe gaduajne mire, përseri ndjesia e te ushqyerit ne nje nga restorantet e qytetit eshte e paperseritshme. Dibra njihet per kulinari te zhvilluar por ate e gjen te konkretizuar pikerisht tek njeri nga restorantet me te njohura dhe te perparuura ne Dibren e Madhe qe njihet si “Restaurant Kolonja’s”
Pas 15 vitesh përvojë në Zvicër në fushën e kulinarisë, hotelerisë dhe turizmit kthehet duke e plotësuar vendlindjen e tij Dibrën me një investim te standarteve bashkohore.

Përjetoni atmosferen e vërtetë të arredimit, muzikës, shërbimit dhe ushqimit. Shkoni dhe provoni specialitetet e Restaurant Kolonja’s ne Diber te Madhe .

Jepini shije dites suaj me ushqim të shkëlqyeshëm dhe me verën e përzgjedhur nga lista e Restaurant Kolonja’s.

Peshk te pjekur në zgarë me patate të pjekura dhe marinim, janë kombinacioni perfekt tek ky restorant i njohur.
Do gjeni antipastë te ftohtë e cila është një mënyrë mjaft e mirë për të nisur vaktin tuaj.

Mëngjesi, dreka apo darka? Kolonja’s është vendi ku do doni të jeni.
Brunch me miqtë, drekë pune ose thjesht një snack i pasdites? Të gjitha dëshirat tuaja hedonistike i realizojmë ne. Menu e pasur dhe një listë VERËRAT do percaktoje personalitetin tuaj tek sa zgjidhni ne menyne tone.

Adresa : Prane Neptun Diber e madhe ose afer Xhamise së Sahatit, Bulevard Iliria

Na gjeni ne Facebook : https://web.facebook.com/kolonjas/

Ne instagram : https://www.instagram.com/explore/locations/240884490/restaurant-kolonjas

Kontakt per pronotime : http://+389 46 837 777

Orari : 09:00 – 00:00

Jane te vetmit ne te gjith rajonin me kete lloj certifikate!

Admini

Administrator i shumë faqeve por qe i perkushtohem me shume eshtë "Ketu mblidhen Dibranet" në fb dhe instagram. Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close
%d bloggers like this: