Bare dhe RestoranteBiznese ne Dibren e MadheDibra e madheNe DiberPiceri & Fast FoodProdukte DibreReklame

“Byrektore Radika” ne Diber te Madhe

Aty ku mezi pret te vije byreku !

Nëse jeni në qytetin e Dibrës së Madhe dhe ju ka shkuar mendja për një byrek taze të një cilësi si akund tjetër, drejtohuni tek Sinan Ajrullahi, ose sic njihet ndyshe “BYREKTORE RADIKA.👌Mbi 40 vjet eksperiencë dhe përvojë në të gatuar!
Aty do gjeni të gjitha llojet e byrekut si: Me mish, spinaq dhe gjize ku mund ti shoqëroni edhe me ndonje pije te servirura me një komunikim brilant nga kamarjeri i cili është vet djali i Sinanit!
Për te porositur: 003872743409

Eshte pikërisht ai që futi byrekun e një tjetër formë dhe përmajtje tek Fura e bukës “Balliu” në Peshkopi por sot në Dibrën e Madhe njihet dhe frekunetohet masivisht ne disa orare ku oreksi sa vjen e shtohet! “Ajo ndodhet përballë Knauf ose pranë Bashkise Dibër.

 

 

Aty do gjeni të gjitha llojet e byrekut si: Me mish, spinaq dhe gjize ku mund ti shoqëroni edhe me ndonje pije te servirura me një komunikim brilant nga kamarjeri i cili është vet djali i Sinanit!
Për te porositur: 003872743409

 

 

Admini

Administrator i shumë faqeve por qe i perkushtohem me shume eshtë "Ketu mblidhen Dibranet" në fb dhe instagram. Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Close
Back to top button
Close
Close
%d bloggers like this: